Wolontariat w Armenii

Masz 18-30 lat i chciał(a)byś przeżyć niezapomnianą przygodę? Wyjedź na wolontariat europejski do przepięknej Armenii. Przygotowaliśmy aż siedem ofert różnych wolontariatów, każda z nich jest szczegółowo opisana w infopacku, który znajdziesz poniżej w formacie pdf.

WWF for Nature Armenia: Wolontariusz powinien być elastyczny i chętny do podróżowania po Armenii i pracy poza nią. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z ochroną środowiska i umiejętność prowadzenia badań terenowych. Praca wymaga od wolontariusza pracy w dobrym stanie fizycznym.
Głównymi zadaniami wolontariusza będą: pomoc w mapowaniu Eco-Trail, zarządzanie eko-trasami, monitorowanie bioróżnorodności wraz z opiekunami, koordynacja danych i analiza z kamery.

Arabkir Medical Center: Wolontariusz powinien być aktywny, komunikatywny i kreatywny w pracy z koordynatorami. Powinien posiadać umiejętności pisania i komunikowania się w języku angielskim.
Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Wolontariusz będzie pracował w mediach społecznościowych, dowie się, jak korzystać z konkretnych narzędzi, jak organizować różne kampanie poświęcone problematyce zdrowia oraz jak za pomocą nowoczesnych technologii podnosić świadomość na ten temat wśród ludności naszego kraju.

Diaconia: Wolontariusz powinien być elastyczny do pracy w różnych dziedzinach, być gotowym do pracy z dziećmi z niepełnosprawni i osobami w potrzebie.
Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Organizowanie kulturowych programów dla dzieci, pomoc w pracach renowacyjnych, pomoc w dystrybucji jedzenia dla osób w potrzebie, aktywny udział w życiu regionu, nauka regionalnych pieśni.

Muratsan Hospital complex: Wolontariusz powinien być aktywny, komunikatywny i kreatywny w pracy. Powinien posiadać umiejętności pisania i komunikowania się w języku angielskim.
Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Odwiedzanie i wsparcie dzieci w szpitalu, organizowanie im gier i zabaw, pomoc w prowadzeniu statystyk, pomoc organizowaniu zbiórek charytatywnych, promocja działalności fundacji, pisanie artykułów, organizowanie konkursów plastycznych dla dzieci.

Galeria Narodowa: Wolontariusz powinien posiadać dobrą znajomość języka angielskiego oraz umiejętność pisania i organizacji. Powinien interesować się historią i sztuką.
Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Wolontariusz będzie zaangażowany w promocję wystaw, w organizację różnych wydarzeń, będzie pomagał działowi PR w planowaniu kampanii, przygotowaniu artykułów, prowadzeniu strony www, będzie brał udział w spotkaniach dotyczących działań marketingowych, itp.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem? Wyślij swoje CV  oraz list motywacyjny w języku angielskim na adres: huj.coord@gmail.com  w treści maila napisz, że chcesz by Twoją organizacją wysyłająca było Active Women Association. W razie pytań również prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizacją goszczącą.

armenia-ip-7.07
2022-07-07T08:54:17+02:00