11 ofert wolontariatów w Armenii

Masz 18-30 lat i chciał(a)byś przeżyć niezapomnianą przygodę? Wyjedź na wolontariat europejski do przepięknej Armenii. Przygotowaliśmy aż 11 ofert różnych wolontariatów, każda z nich jest szczegółowo opisana w infopackach, które znajdziesz poniżej w formacie pdf.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem? Wyślij swoje CV  oraz list motywacyjny w języku angielskim na adres: huj.coord@gmail.com  w treści maila koniecznie napisz, że chcesz by Twoją organizacją wysyłająca było Active Women Association. W razie pytań również prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizacją goszczącą.

Garść informacji na temat Armenii:

Armenia-_profile_booklet

Ogród botaniczny Narodowej Akademii Nauk: Wolontariusz powinien być gotowy do pracy na zewnątrz i z roślinami. Plusem będzie, jeśli wolontariusz posiada wiedzę na temat edukacji ekologicznej i zdolności do prezentowania jej innym w różnych formach (gry, ćwiczenia, warsztaty). Zdolność do przelewania myśli na papier (szczególnie w przypadku artykułów i materiałów promocyjnych).

START: czerwiec 2023

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: pomoc pracownikom Narodowego Ogrodu Botanicznego w Erywaniu w różnych projektach związanych z utrzymaniem środowiska, dbaniem o przestrzeń Ogrodu, oczyszczaniem ścieżek, usuwaniem chwastów, pielęgnacją drzew, zbieranie sadzonek, utrzymanie czystości terenu itp.

Botanical-Garden_project

Centrum Rehabilitacyjne: Język angielski jest koniecznością. Umiejętność i zainteresowanie pracą z dziećmi, organizacją ich czasu wolnego, zajęć sportowych, organizacją wieczorów kulturalnych, zajęć w wolnym czasie, zajęć sportowych, organizowania dla nich wieczorów kulturalnych i warsztatów dla nich.

START: sierpień/wrzesień 2023

Główne zadania: Obecność międzynarodowego wolontariusza daje dzieciom możliwość poznania różnych kultur i społeczeństw oraz nauczenie ich tolerancji, pomoże im w przyszłości zintegrować się ze społeczeństwem w przyszłości. Wolontariusz będzie organizował różne interaktywne lekcje na temat geografii, ekologii itp.

Rehabilitation-Centre_project

Galeria Narodowa: Wolontariusz powinien posiadać dobrą znajomość języka angielskiego oraz umiejętność pisania i organizacji. Powinien interesować się historią i sztuką.

START: styczeń 2024

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Wolontariusz będzie zaangażowany w promocję wystaw, w organizację różnych wydarzeń, będzie pomagał działowi PR w planowaniu kampanii, przygotowaniu artykułów, prowadzeniu strony www, będzie brał udział w spotkaniach dotyczących działań marketingowych, itp.

National-Gallery-of-Armenia_project

Narodowe Muzeum Historyczne Armenii: Wolontariusz powinien mieć dobrą znajomość języka angielskiego oraz posiadać umiejętności pisania i organizacji. Powinien interesować się historią.

START: sierpień 2023

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Wolontariusz będzie pomagał w Dziale Pracy z Mediami Masowymi i Public Relations PR /Strona internetowa, Social Media, Marketing, Dyplomacja Kulturalna / tłumacz, redaktor, fotograf, projektant (www), socjolog, specjalista ds. mediów społecznościowych, montażysta wideo, marketing oraz w Dziale Wycieczek / Programów Edukacyjnych Muzeum Historii Armenii. Muzeum Historii Armenii.

History-Museum-of-Armenia_project

Centrum Pomocy Dzieciom „Zatik”: Język angielski jest koniecznością. Wolontariusz powinien być bardzo odpowiedzialny, kreatywny, pełen nowych pomysłów i musi zawsze mieć dużą motywację do pracy z dziećmi.

START: kwiecień 2023

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: wszelkie działania z dziećmi między 5 a 15 rokiem życia: organizowanie czasu wolnego, udzielanie lekcji językowych (nieformalnych), pomaganie dzieciom w odrabianiu lekcji, organizowanie warsztatów promujących zdolności twórcze dzieci.

Zatik_Child-Support-Center_project

Praca biurowa w armeńskiej organizacji: Wolontariusz powinien posiadać dobrą znajomość języka angielskiego oraz organizacji.

START: maj 2023

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Wolontariusz będzie zaangażowany w pomoc pracownikom biura armeńskiej organizacji, promocja projektów, wdrażanie nowych pomysłów, pomoc działowi PR, itp.

HUJ-Office_project

Muratsan Hospital complex: Wolontariusz powinien być aktywny, komunikatywny i kreatywny w pracy. Powinien posiadać umiejętności pisania i komunikowania się w języku angielskim.

START: luty/marzec 2023

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Odwiedzanie i wsparcie dzieci w szpitalu, organizowanie im gier i zabaw, pomoc w prowadzeniu statystyk, pomoc organizowaniu zbiórek charytatywnych, promocja działalności fundacji, pisanie artykułów, organizowanie konkursów plastycznych dla dzieci.

Muratsan-Hospital-complex_project-1

Szkoły dla dzieci z wadami wzroku: Wolontariusz powinien być aktywny, komunikatywny i kreatywny do pracy z koordynatorami i osobą odpowiedzialną. Powinien posiadać umiejętność pisania w języku angielskim i być komunikatywny.

START: wrzesień 2023

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Wolontariusz spędzi swój wolontariat w szkole, blisko centrum Erewania. Będzie on zaangażowany we wszystkie programy i będzie zachęcany do zgłaszania własnych pomysłów i sugestii. Wolontariusz będzie żył i pracował z lokalną społecznością. Oprócz pracy z dziećmi, będzie miał możliwość spędzać z nimi wolny czas i dowiedzieć się wiele o Armenii.

14-school-for-children-with-visual-impairments

Diaconia: Wolontariusz powinien być elastyczny do pracy w różnych dziedzinach, być gotowym do pracy z dziećmi z niepełnosprawni i osobami w potrzebie.

START: sierpień 2023

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Organizowanie kulturowych programów dla dzieci, pomoc w pracach renowacyjnych, pomoc w dystrybucji jedzenia dla osób w potrzebie, aktywny udział w życiu regionu, nauka regionalnych pieśni.

DIACONIA_project

Arabkir Medical Center: Wolontariusz powinien być aktywny, komunikatywny i kreatywny w pracy z koordynatorami. Powinien posiadać umiejętności pisania i komunikowania się w języku angielskim.

START: sierpień 2023

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: Wolontariusz będzie pracował w mediach społecznościowych, dowie się, jak korzystać z konkretnych narzędzi, jak organizować różne kampanie poświęcone problematyce zdrowia oraz jak za pomocą nowoczesnych technologii podnosić świadomość na ten temat wśród ludności naszego kraju.

Arabkir-Medical-Center_project

WWF for Nature Armenia: Wolontariusz powinien być elastyczny i chętny do podróżowania po Armenii i pracy poza nią. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z ochroną środowiska i umiejętność prowadzenia badań terenowych. Praca wymaga od wolontariusza pracy w dobrym stanie fizycznym.

START: luty/marzec 2023

Głównymi zadaniami wolontariusza będą: pomoc w mapowaniu Eco-Trail, zarządzanie eko-trasami, monitorowanie bioróżnorodności wraz z opiekunami, koordynacja danych i analiza z kamery.

World-Wide-Fund-for-Nature-Armenia_project
2023-02-08T13:32:02+02:00