Wyjedź na rok do Brukseli

Masz 18-30 lat i chciał(a)byś przeżyć niezapomnianą przygodę? Wyjedź na wolontariat europejski do stolicy Belgii. Interesujesz się edukacją, demokracją i wolontariatem? Lubisz pracować w środowisku multikulturowym? Chcesz dowiedzieć się, jak działa organizacja non-profit? Czy jesteś gotów doświadczyć życia w Brukseli? Jeśli tak, to koniecznie aplikuj na ten projekt! Przygotowaliśmy ofertę wolontariatu, której opis znajdziesz w poniższym infopacku!

Belgijska organizacja QUEST poszukuje 4 wolontariuszy, którzy od kwietnia 2023 rozpoczną swój roczny wolontariat w Brukseli. Możesz aplikować na 1 z czterech projektów:

  • asystent administracji;
  • asystent projektu;
  • asystent komunikacji;
  • asystent ds. politycznych.

Wolontariusze będą pracować 5 dni w tygodniu, przez maksymalnie 35 godzin pracy w tygodniu. W ramach tygodnia pracy przewidziano czas poświęcony na doskonalenie języka poprzez wsparcie lingwistyczne online, a także czas na spotkania towarzyskie. Wolontariusze będą mieli wolne soboty i niedziele oraz 2 dni urlopu miesięcznie.

Wolontariusze będą dzielili mieszkanie, które znajduje się w tym samym budynku co biuro, w sąsiedztwie St. Pierre. Mieszkanie znajduje się w uroczej brukselskiej kamienicy, jest w pełni umeblowane i ma wspólne sypialnie (dwie osoby w każdym pokoju), kuchnię, jadalnię, salon, duży taras, jedną łazienkę i dwie toalety. Wolontariusze będą mieli dostęp do pokoju relaksacyjnego z
współpracującą sauną oraz do pięknego, wspólnego ogrodu.


Jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem? Wyślij swoje CV  oraz list motywacyjny w języku angielskim na adres: info@quest-eu.org w treści maila napisz, że chcesz by Twoją organizacją wysyłająca było Active Women Association. W razie pytań również prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizacją goszczącą.

Termin składania zgłoszeń: 15 lutego 2023!

Infopack projektu:

QUEST-ESC-info-pack
2023-02-13T14:57:02+02:00