Wyjedź na wolontariat w Gruzji

Masz 18-30 lat i chciał(a)byś przeżyć niezapomnianą przygodę? Wyjedź na wolontariat europejski do stolicy Gruzji, Tbilisi. Wszelkie informacje znajdują się w poniższym infopacku.

Proponujemy dwie opcje wolontariatu:

  • I maj 2023 – marzec 2024 (11 miesięcy) – 2 osoby
  • II lipiec 2023 – marzec 2024 (9 miesięcy) – 2 osoby

Entrepreneurs Association jest organizacją non-for-profit, z siedzibą w Tbilisi, w Gruzji, działającą od 2012 roku. Stowarzyszenie ma na celu promowanie kultury przedsiębiorczości i innowacji oraz rozwój kompetencji cyfrowych.

Poszukujemy wolontariuszy, którzy są pasjonatami innowacji, przedsiębiorczości społecznej, innowacji cyfrowych i ICT, tworzenia treści cyfrowych i są chętni do wniesienia wkładu, nauki i praktyki w tej dziedzinie. W szczególności wolontariusze będą zaangażowani w różne projekty i działania, między innymi organizowanie wydarzeń, projektów, meetupów, przygotowywanie rozmów kwalifikacyjnych, klubów językowych, itp.

ZADANIA WOLONTARIUSZY:

  • Organizowanie zajęć dla EA wspólnie z młodzieżą i dla młodzieży;
  • Organizowanie gier i warsztatów praktycznych opartych na edukacji nieformalnej dla uczniów szkół w Edison School – Novation, związanych z innowacyjnością, przedsiębiorczością i rozwiązaniami cyfrowymi;
  • Udział w organizacji comiesięcznego wydarzenia startupowego Match, które łączy społeczność technologiczną i biznesową
    społeczności;
  • Przygotowanie wywiadów z przedsiębiorcami i młodzieżą zrzeszoną w EA;
  • Zorganizowanie klubu języka angielskiego dla przedsiębiorców;

Jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem? Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: europeansc.aw1@gmail.com w treści maila napisz, że chcesz by Twoją organizacją wysyłająca było Active Women Association. 

Termin składania zgłoszeń: 31 marca.

Infopack projektu:

infopack-gruzja
2023-03-09T14:46:44+01:00