Miesiąc w Gruzji!

Masz 18-30 lat i chciał(a)byś przeżyć niezapomnianą przygodę? Wyjedź na miesięczny wolontariat europejski do Gruzji. Wszelkie informacje znajdują się w poniższym infopacku.

Czas trwania projektu: maj 2023 (od 1 do 31 maja)

Główne zadania wolontariusza:

  • Organizowanie imprez dla lokalnej młodzieży.
  • Praca z młodzieżą z mniejszymi szansami
  • Odwiedzanie i wspieranie lokalnych organizacji
  • Promowanie programów UE dla młodzieży i aktywnego uczestnictwa

Miejsce projektu: Rustavi

Miasto Rustawi znajduje się w odległości 30 min. podróży od stolicy Gruzji, Tbilisi, w południowo-wschodniej Gruzji w prowincji Kvemo Kartli. Leży nad rzeką Mtkvari i zostało odbudowane w czasach sowieckich na pozostałościach wsi zniszczonej w XIII wieku, aby stać się miastem przemysłowym zdominowanym przez Zakłady Metalurgiczne Rustavi. Jest to miasto wielokulturowe z dużą mniejszością azerską i ormiańską.

Wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem będą wspierane przez organizację goszczącą. Wolontariusz będzie dzielił mieszkanie z innymi wolontariuszami położone na osiedlu mieszkaniowym – około 10 minut spacerem od centrum miasta. Będzie miał do dyspozycji osobny pokój. Mieszkanie jest nowo wyremontowane i ma dobry stan techniczny. W mieszkaniu wolontariusza znajduje się kuchnia, w której może on/ona gotować. Łazienka i kuchnia będą wspólne dla wszystkich wolontariuszy mieszkających w mieszkaniu. Sklepy, apteki i restauracje znajdują się w pobliżu (5-10 minut spacerem).

Wolontariusz będzie otrzymywał kieszonkowe oraz pieniądze na jedzenie.

Wolontariusz sam opłaca podróż, po projekcie pieniądze za transport zostaną zwrócone w wysokości 360 euro/uczestnik (tzn. jeśli Twoja podróż będzie kosztowała 320 euro, wówczas otrzymasz całą kwotę; jeśli zapłacisz za loty autobusy/pociągi 400 euro, wówczas 40 e idzie z Twojej kieszeni).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem: eumobility.sak@gmail.com lub Whatsapp: +48785242767 (poniedziałek – piątek w godz. 10:00-16:00).

FORMULARZ APLIKACYJNY: KLIKNIJ TUTAJ

Deadline zgłoszeń: 16.03.2023

Infopack projektu:

Georgia-1-month-ESC
2023-03-15T21:00:37+02:00