Wolontariat w Portugalii

Czy jesteś osobą otwartą i chcesz pracować z młodzieżą, stymulować ich rozwój osobisty? Będziesz mógł pobudzać ich zdolność do pracy zespołowej, a także promować wśród podopiecznych takie wartości jak wielokulturowość, szacunek do różnorodności i rozpowszechniać ducha solidarności.

Celem wolontariatu jest oferowanie młodym ludziom możliwości rozwoju osobistego i zawodowego za pomocą wolontariatu społecznego w organizacjach, które od lat działają od lat w obszarach włączania społecznego i pracy z osobami o mniejszych szansach.

Start: lipiec 2022

Organizacja goszcząca: Portugalski Czerwony Krzyż

Miasto: do wyboru (sprawdź w infopacku poniżej)

Główne korzyści:

  • Szansa na zyskanie nowych kompetencji miękkich i poszerzenie swojej wiedzy na temat współczesnych wyzwań społecznych czyhających na młodzież
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, które na pewno w przyszłości wyróżni Cię na tle innych kandydatów.
  • Przeżycie międzynarodowej przygody, nawiązanie nowych przyjaźni. Chcesz przeczytać wrażenia innych wolontariuszy? Zajrzyj tutaj
  • Podszlifowanie języków obcych, w tym języka włoskiego.
  • Zdobycie certyfikatu Youthpass, który jest bardzo ceniony na rynku pracy.

Profil wolontariusza: Poszukiwani są wolontariusze w wieku 18-30 lat, pochodzący z krajów europejskich.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem? Wyślij swoje CV  oraz list motywacyjny w języku angielskim na adres: juventude4@cruzvermelha.org.pt  w treści maila napisz, że chcesz by Twoją organizacją wysyłająca było Active Women Association. 

2022-06-02T12:51:36+02:00