Wolontariat Europejski w Hiszpanii

Lubisz pomagać innym i pracę z dziećmi? Interesujesz się nieformalną edukacją?
Weź udział w 10 miesięcznym dofinansowanym projekcie w pięknej Hiszpanii dla młodych i przeżyj niesamowitą przygodę!

Czas trwania: 10 miesięcy

Start: Styczeń 2021 – Październik 2021

Główne korzyści:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w pracy dla pedagogów, osób zainteresowanych pracą w organizacji pozarządowej, edukatorów.
  • Poznanie nieformalnych działań edukacyjnych  i szansa na zyskanie nowych kompetencji miękkich
  • Możliwość nawiązania nowych, międzynarodowych przyjaźni
  • Możliwość podszlifowania swoich języków obcych
  • Poznanie nowych narzędzi, których wykorzystanie może się okazać przydatne w dalszej drodze zawodowej

Zadania wolontariusza:

  • Wsparcie organizacji, a także praca z osobami niepełnosprawnymi: opieki edukacyjnej, społecznej, aby stały się one bardziej samodzielne i ułatwienie im integracji z lokalną społecznością
  • Udział w  terapii zajęciowej,  specjalną szkołę edukacyjną, zajęcia rekreacyjne, klub sportowy i domy pomocy społecznej.

Profil uczestnika: Wolontariusze wspierają naszych wykwalifikowanych specjalistów w różnych usługach i działaniach, zawsze pod ich kierunkiem. Istnieje również możliwość rozwoju osobistego projektu w zależności od zainteresowań każdego wolontariusza. Dlatego szukamy elastycznej, wysoce zmotywowanej, otwartej i energicznej osoby, chętnej do przeżycia niesamowitego doświadczenia w sercu Katalonii w Hiszpanii.
Poszukujemy zmotywowanych osób w wieku 18-30. Uczestnik projektu powinien być zainteresowany pracą w dziedzinie animacji z dziećmi i młodzieżą. Musi to być osoba kreatywna, elastyczna, proaktywna i zainteresowana nauką języka francuskiego.

Zakwaterowanie, transport, wyżywienie i kieszonkowe pokrywane są z programu Europejski Korpus Solidarności.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem? Wyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim na rekrutacja.sak@gmail.com, w temacie wpisz „Project EKS – Hiszpania”

Telefon/WhatsApp: +48 536 791 883 /ze względu na urlopowy okres świąteczno-noworoczny, prosimy o kontakt po 3 Stycznia 2021/

2021-01-04T13:31:31+02:00
Otrzymuj informacje o projektach i skorzystaj z naszych możliwości