/NIEAKTUALNE/ Projekt młodzieżowy na Arubie /rekrutacja zakończona/

Czas trwania: 6 miesięcy
Start: Październik 2020
Liczba miejsc: 1

Główne korzyści:
· Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, w tym z zakresu marketingu, social media, project management,
· Możliwość uczestniczenia w wydarzeniach kulturowych, organizacji event’ów
· Możliwość rozwoju swoich kompetencji m.in. językowych, współpracy w grupie, umiejętności liderskich
· Szansa na poznanie nowej kultury, zwiedzenia Aruby
· Możliwość nawiązania nowych, międzynarodowych przyjaźni
· Zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu m.in edukacji nieformalnej

Zadania wolontariusza:
· pomoc koordynatorowi projektu, kontaktowanie się z organizacjami pozarządowymi, pomoc w przygotowywaniu projektów za pośrednictwem strony internetowej oraz kontrola sprawozdań finansowych.
· promocja wydarzeń, kontakt się ze stacjami radiowymi, udzielanie wywiadów, pisanie komunikatów prasowych i przygotowywanie kampanii online.
· promowanie biura organizacji CEDE Aruba w mediach społecznościowych i na innych kanałach społecznościowych, pisanie postów o projektach, robienie zdjęć · podczas wydarzeń wsparcie koordynowania projektu „Arte den Bario”, którego celem jest wspieranie dzieci w wieku szkolnym z mniej uprzywilejowanych dzielnic w pozaszkolnych programach poprzez wyrażanie się poprzez sztukę, muzykę i wszelkie działania twórcze.

Profil uczestnika: Poszukujemy zmotywowanej i kreatywnej osoby w wieku 18-30, pełnej pomysłów i chętnej do podejmowania nowych inicjatyw. Zainteresowanie marketingiem i dobra znajomość kanałów promocyjnych takich jak Facebook, Instagram, YouTube oraz doświadczenie w pracy z dziećmi i zdolności artystyczne będą dodatkowym atutem.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana nową przygodą? Wyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres rekrutacja.sak@gmail.com, a my przekażemy Twoją dokumentację  organizacji goszczącej. 

Masz pytania? Napisz do nas!

rekrutacja.sak@gmail.com

2021-10-08T10:04:57+02:00