/NIEAKTUALNE/ 9-12-miesięczny projekt młodzieżowy w Austrii /rekrutacja zakończona/

Razem z organizacją Pojat z Tyrolu działaj na terenie ośrodka dla młodzieży, współpracuj z innymi pracownikami i dbaj o to, by w danym miejscu zapanowała kreatywność!

Główne korzyści:

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, które z pewnością okaże się atrakcyjne dla przyszłego pracodawcy
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji m.in. językowych, współpracy w grupie, umiejętności liderskich
  • Szansa na poznanie nowej kultury oraz zwiedzenie wielu interesujących miejsc
  • Możliwość nawiązania nowych, międzynarodowych przyjaźni

Profil uczestnika:

Osoba w wieku od 18 do 30 lat. Wyjazd jest dostępny dla wszystkich, niezależnie od wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Ważne jest, aby uczestnik projektu znał język angielski w stopniu komunikatywnym (niemiecki nie jest wymagany) oraz był zainteresowany pracą z młodzieżą.

Koszty zakwaterowania, wyżywienia i transportu są pokrywane w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności

Szczegółowe oferty poniżej:

  • VOLUNTEER PARK IN

Szukamy uczestnika do projektu w Parku Młodzieżowym. Park oferuje różne formy aktywności wewnątrz i na zewnątrz. Głównym miejscem spotkań jest kawiarnia młodzieżowa. Ponadto znajduje się tu kącik do jazdy na deskorolce, bilard przy basenie, piłkarzyki, komputer, tenis stołowy, stanowisko DJ-skie, bezpłatny dostęp do Internetu, zaplecze do gotowania, zaplecze koncertowe i muzyczne, sale warsztatowe i inne.

Czas trwania: od października 2020 r. do września 2021 r. (12 miesięcy)

Główne tematy: Bądź częścią Parku Wolontariuszy i wspieraj osoby pracujące z młodzieżą w ośrodku poprzez: planowanie i organizowanie młodzieżowych zajęć i imprez w czasie wolnym, pracę w kawiarni młodzieżowej, podstawowe gotowanie dla i z młodzieżą, wspieranie młodzieży w spędzaniu czasu wolnego np. granie w różne gry, sport, rozmowy, rozwijanie nowych kreatywnych pomysłów, wspieranie mediów społecznościowych.

Deadline wysyłania aplikacji: 21.06.2020

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wypełnionego formularza (do pobrania TUTAJ)  wraz z CV w języku angielskim na adres: alexander.eder@parkin.at.

  • VOLUNTEER POINT

Szukamy uczestnika projektu do punktu centrum młodzieżowego. Punkt młodzieżowy skupia się na dziedzinach związanych z organizacją czasu wolnego (zajęcia wewnątrz i na zewnątrz, zajęcia sportowe, imprezy kulturalne, dbanie o zdrowie itp.), informacją i poradnictwem dla młodzieży mieszkającej w Jenbach i okolicach. Główny nacisk kładziony jest na organizowanie sensownych sposobów spędzania wolnego czasu przez młodych ludzi.

Czas trwania: od października 2020 r. do czerwca 2021 r. (9 miesięcy)

Główne tematy: Najważniejszym „działaniem” jest nawiązanie kontaktu z młodymi gośćmi w ośrodku młodzieżowym. Ważne jest, aby osoba ta lubiła się bawić i komunikować z młodzieżą oraz lubiła słuchać. Każdy w zespole jest wzorem do naśladowania dla młodych ludzi.

Deadline wysyłania aplikacji: 21.06.2020

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wypełnionego formularza (do pobrania TUTAJ)  wraz z CV w języku angielskim na adres: point@jenbach.at. 

 

  • VOLUNTEER TELFS

Szukamy trzech ochotników do Telfs. Miasto Telfs posiada dział koordynacji pracy z młodzieżą, który zajmuje się otwartą pracą z młodzieżą (centrum młodzieżowe i praca uliczna) oraz wsparciem pozaszkolnym w społeczności Telfs.

Czas trwania: Październik 2020 r. do września 2021 r. (12 miesięcy)

Główne tematy: Bycie częścią zespołu w codziennej pracy z młodzieżą; planowanie i organizowanie młodzieżowych zajęć i imprez rekreacyjnych wraz z młodzieżą i pracownikami; wspieranie zespołu wsparcia pozaszkolnego, wykonywanie prostych prac barowych; bycie kreatywnym i wprowadzanie własnych pomysłów do projektu; uczestniczenie w regularnych spotkaniach zespołu.

Deadline wysyłania aplikacji: 21.06.2020

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wypełnionego formularza (do pobrania TUTAJ)  wraz z CV w języku angielskim na adres: avid.koehle@telfs.gv.at.

  • VOLUNTEER YUNIT

Ośrodek młodzieżowy Yunit oferuje różnorodne zajęcia i gry wewnątrz i na zewnątrz – na przykład Kawiarnia Młodzieżowa, sala imprez, mały ogródek, pokój dla dziewcząt, bilard na basenie, tenis stołowy, Xbox, TV, Airhokej, stanowisko DJ, dostęp do Internetu, możliwość gotowania, zaplecze koncertowe i muzyczne, warsztaty itp.

Czas trwania: od października 2020 r. do września 2021 r. (12 miesięcy)

Główne tematy: Bycie częścią zespołu Yunit w codziennej pracy; planowanie i organizowanie młodzieżowych zajęć i imprez rekreacyjnych wraz z młodzieżą i pracownikami; wykonywanie prostych prac barowych; bycie kreatywnym i wprowadzanie własnych pomysłów do projektu poprzez warsztaty; uczestniczenie w regularnych spotkaniach zespołu; praca w barze na naszych koncertach na żywo (co drugi miesiąc, głównie muzyka rockowa).

Deadline wysyłania aplikacji: 21.06.2020

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wypełnionego formularza (do pobrania TUTAJ)  wraz z CV w języku angielskim na adres: office@yunit.at

Więcej szczegółow na temat projektów znajdziesz tutaj: https://pojat.at/angebote/eu-projekte/

UWAGA: Jeżeli zdecydujesz się na wysłanie swojej aplikacji, ważne jest również to, by w formularzu i wiadomości mailowej, wpisać, iż ofertę dostałeś/aś od Stowarzyszenia Aktywne Kobiety /Active Women Association/ i będzie ono Twoją organizacją wysyłającą. Wysłałeś już swoje zgłodzenie? Daj nam znać, abyśmy mogli nadzorować cały proces, na adres: rekrutacja.sak@gmail.com. 

Masz pytania? Napisz do nas!

rekrutacja.sak@gmail.com

2020-10-26T11:09:06+02:00
Otrzymuj informacje o projektach i skorzystaj z naszych możliwości